Наша компанія була створена в 2000 р. Ми спеціалізуємося на продажу ортопедичних матраців.
На сьогоднішній день ми маємо в своєму розпорядженні десять складів в Києві та два в Харкові. За красиво оформлений магазин, за його оренду, за менеджерів, що працюють в магазині, і т.д. доводиться платити покупцеві, а це веде до збільшення націнки на матраци. Наша система продавати споживачеві матраци безпосередньо, минаючи магазин, себе виправдовує. Наші склади розташовані в усіх районах Києва. На складах є демонстраційні зали, де представлені всі моделі, щоб людина могла спокійно підібрати собі матрац полежавши на них і проконсультувавшись з фахівцем.
За 20 років роботи ми легко знаходимо спільну мову з покупцем. Тому у нас покупець рідко повертає матрац тому, що він йому не підходить. Таке відбувається в тому випадку, якщо покупець в поспіху купив матрац і не приділив належної уваги до такої важливої ​​покупки. Також може бути, що покупець придбав матрац за порадою знайомих, або друзів і не прислухавшись до думки наших фахівців. На сьогоднішній день на ринку України є безліч матраців з різними властивостями. Тому, купуючи матрац, потрібно приділити максимум уваги. Адже матрац купується на багато років. Від правильного вибору залежить стан вашого хребта і стану здоров'я.
Наша компанія працює з найбільшими фабриками України-це "ЕММ" і "МАТРОЛЮКС" м Дніпро.
На них виробляються прекрасні матраци, ні в чому не поступаються зарубіжним, так як фабрики оснащені новітнім німецьким і італійським обладнанням. Продукція йде на зовнішній ринок.
Знаменита італійська фабрика «ДОРМЕО» розміщує свої замовлення на нашій фабриці "ЕММ" і потім продає матраци по всьому світу.
За багато років роботи ми знаємо, що запропонувати українському покупцеві, щоб він залишився задоволений.
У нас зосереджені найбільш підготовлені фахівці, які правильно підберуть для Вас матрац по вашій вазі, зросту, віку і способу життя. У нас виключені підробки та фальсифікації.
Ми організуємо правильне перевезення Вашого матраца, оцінимо чи правильна у Вас основа під матрац. І, звичайно ж, ніяких панцерних сіток! Від них матрац прийде швидко в непридатність.

Якість матраців з гідністью оцінені сертифікатом Укр.СЕПРО, що підтверджує, продукція не просто якісна, але і відповідає українським стандартам, а всі матеріали від закордонних виробників сертифіковані не тільки в Україні, але і в Європі.

Склад матраців - інтернет магазин з багаторічним досвідом обслуговування клієнтів.
Ми пропонуємо найвигідніші ціни на матраци, а також оперативну доставку.
Співпрацюємо з перевізниками Meest і Нова Пошта, а також маємо власну доставку.

+38(095)220-52-60 (Viber)

+38(063)859-09-69

+38(097)152-04-07

Купуючи в https://skladmatrasov.com.ua ви можете скористатися розстрочкою або послугою« Покупка частинами ».
У нас регулярно проводяться акції і розпродажі, їх можна подивитися у відповідних розділах сайту.

Ми працюємо без вихідних з 9-00 до 18-00
З радістю чекаємо ВАС на нашому підприємстві.
Підтримаємо українських виробників!  Вони цього гідні!